Sluiten

Grow with the flow

Multidisciplinair, divers...
en ja, een beetje gek

Roeien op die rivier van kennis en informatie. Het is een wildwaterbaan, maar wij houden ervan.
En we leren elke dag bij. 'Rowing with the flow', of beter: 'growing with the flow'. Wil je zien hoe we dat aanpakken? Kom eens langs, of aai hieronder over onze bol.

Jobaanbieding

Het Flow Team

Freya
Cuypers
freya.cuypers@flowtime.be
The most difficult part of writing good documentation is finding the correct information. It is a true treasure hunt that challenges the writer time and again.
Elien
Valcke
elien.valcke@flowtime.be
“You mustn’t be afraid to dream a little bigger, darling.” Inception
Aron
Beyens
aron.beyens@flowtime.be
By day technical writer afgestudeerd als taalkundige, by night een groot muziek- en sportliefhebber. Geboren en getogen Gentenaar die, als het even meezit, elke dag met groot jolijt naar m'n werk stapt.
Aron Beyens
Bruno
Van
Eetvelde
bruno.vaneetvelde@flowtime.be
Structuur brengen in een onoverzichtelijke chaos is de tofste uitdaging. Zelf uittekenen, uitvoeren of uitleggen, zolang het resultaat een tevreden lezer of schrijver oplevert, is Bruno blij.
Bruno Van Eetvelde
Elisabeth
Goethals
elisabeth.goethals@flowtime.be
Blijf altijd nieuwsgierig. Dat houdt het leven interessant.
Elisabeth Goethals
Jana
Ostyn
jana.ostyn@flowtime.be
Dit is Jana
Jana zet geen onnodige stijlen in haar Wordtemplate
Jana weet dat dit alles onoverzichtelijk maakt
Jana is slim
Wees zoals Jana
 
Jana Ostyn
Jens
Olsen
jens.olsen@flowtime.be
Life is about making an impact, not making an income. –Kevin Kruse
Jens Olsen
Joachim
David
joachim.david@flowtime.be
Als technical writer kan ik mijn technische kennis combineren met mijn voorliefde voor taal. Ik krijg de kans mezelf te ontplooien in een aangename omgeving en kan mijn kennis delen met bedrijven die er iets aan hebben. "It is our choices that show what we truly are, far more than our abilities." (J.K. Rowling)
Joachim David
Johan
Paulussen
johan.paulussen@flowtime.be

“I could tell you

If I wanted to

What makes me

What I am.

But I don't

Really want to –

And you don't

Give a damn.”

(Langston Hughes)

Johan Paulussen
Kristof
Mincke
kristof.mincke@flowtime.be
“Easy reading is damn hard writing.” - Nathaniel Hawthorne
 
“Writers fish for the right words like fishermen fish for, um, whatever those aquatic creatures with fins and gills are called.
” - Jarod Kintz
  
Kristof Mincke
Mark
Van
Wambeke
mark.vanwambeke@flowtime.be
Whether you think you can or you think you can’t, you’re right. –Henry Ford
Mark Van Wambeke
Natascha
De
Craene
Natascha.decraene@flowtime.be
I am a Protective Nurturer! Deeply emotional with excellent analytical abilities and people skills. Introverted but also receptive to change and new ideas. I engage in my work and people I believe in with enthusiasm and generosity! I can save the world with my compassion and technical writing skills!
Natascha De Craene
Tommy
Bollaert
tommy.bollaert@flowtime.be
Bijna alles wat je zegt of doet, is ooit al eens door iemand anders gezegd of gedaan. 't is gewoon een kwestie van de juiste dingen op het juiste moment te hergebruiken.
Wim
Guilbert
Partnerwim.guilbert@flowtime.be
Few things can help an individual more than to place responsibility on him, and to let him know that you trust him. –Booker T. Washington
Wim Guilbert
Wouter
Verkerken
Partnerwouter.verkerken@flowtime.be
Challenges are what make life interesting and overcoming them is what makes life meaningful. –Joshua J. Marine
Wouter Verkerken
Yves
Barbion
Partneryves.barbion@flowtime.be
Those who can’t write, write manuals (“can” = modal verb showing permission; to be allowed to). Or, in other words: In der Beschränkung zeigt sich erst der Meister #minimalism #techcommdude #ditaaficionado
Yves Barbion

Join our TeamWij zijn voortdurend op zoek naar extra krachten om ons team te versterken. Heb jij een profiel dat bij ons past? Stuur ons dan jouw cv en we nemen zo snel mogelijk contact op!Stuur jouw CV!